Hlášení místního rozhlasu ze dne 12.9.2016

Občanské sdružení Brouček oznamuje, že ve dnech 19. 9. – 29. 9. bude probíhat bazar dětských potřeb ve Společenském domě v Solnici. Příjem, prodej a výdej se vztahuje pouze na podzimní a zimní dětské oblečení, na těhotenské oblečení, hračky a potřeby pro děti. Počet je omezen na 75 ks.

Příjem bude probíhat 19. a 20. 9.

Prodej bude probíhat 21., 22., 23. a 24. 9.

Výdej ve čtvrtek 29. září

Více informací a přesné časy příjmu, prodeje a výdeje najdete na webových stránkách sdružení nebo na vývěskách v Solnici.

Ve středu 14. 9. bude na fotbalovém hřišti v Solnici probíhat Drakiáda, kterou pořádá Solnický Brouček. Zábavné odpoledne s draky se bude konat od 16 hodin. S sebou si vezměte buřt nebo párek na opečení a vše, co je k tomu potřeba. Zajištěn bude pouze oheň a pruty.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda zve všechny do Rychnova nad Kněžnou ve čtvrtek 15. 9. na Staré náměstí do Kamionu zdraví. Mobilní preventivní ordinace bude k dispozici od 10 do 17 hodin. Můžete si nechat vyšetřit zrak, změřit si hladinu cukru v krvi a krevní tlak. Samozřejmostí je i preventivní vyšetření kožních znamének. Na místě bude prováděna ukázka resuscitace a malování zranění. Na místě je možné se zaregistrovat k Zaměstnanecké pojišťovně Škoda, která byla i v letošním roce vyhodnocena jako nejlepší zdravotní pojišťovna.

ZŠ a MŠ Skuhrov nad Bělou a Wikov SKI Skuhrov Vás zvou na dovednostní koláčkový závod 14. 9. ve Skuhrově na hřišti. Prezentace bude probíhat od 15:45 do 16:15. V 16:30 bude zahájen start závodu. Každý závodník bude v cíli vyhlášen a dostane koláček.

Vytvořeno: 14. 9. 2016
Poslední aktualizace: 14. 9. 2016 21:19