Hlášení místního rozhlasu ze dne 1.9.2016

Oznamujeme, že od 5. do 9. září 2016 je opětovně zajištěna pro Solnici a Ještětice kominická firma Meloun na povinné prohlídky komínů.

Zájemci o revizi se musí nahlásit na městském úřadě. Kdo nebude předem objednaný, tato firma u něho revizi komínu neprovede.

Oznamujeme, že dnes bude probíhat od 12:30 do 13:30 v Solnici na náměstí prodej čerstvého masa a uzenin.

Zveme Vás na Solnické loučení s létem, které bude probíhat v sobotu 3. září.

Program bude následovný:

9:00   Slavnostní zahájení před kulturním domem a zahájení UNESCO CUP v kuželkách.

9:15    Show se živými zvířátky a ukázka králičího hopu.

9:30   Ukázka dálkově řízených modelů aut.

10:00  Malí hasiči SDH Solnice.

11:00   Ukázka dálkově řízených modelů aut.

12:30  Vyhlášení výsledků a předávání cen.

Akce se koná za každého počasí a občerstvení je zajištěno.

Doprovodným programem bude malování na obličej a hraní sportovních her.

V rámci Solnického loučení s létem proběhne od 9:00 do 11:00 koloběžkiáda, aneb jízda zručnosti na čemkoli, kterou pořádá občanské sdružení Brouček. Trasa koloběžkiády bude v okolí Solnice.

V souvislosti s touto akcí upozorňujeme, že v době od 8 do 12 hodin nebudou průjezdné místní komunikace - Poříčí a Družstevní.

Zároveň Vás upozorňujeme, že kompostárna bude otevřena až od 12 hodin.

Vytvořeno: 14. 9. 2016
Poslední aktualizace: 14. 9. 2016 21:22