Hlášení místního rozhlasu ze dne 10.8.2018

Kulturní komise města Solnice Vás zve na promítání celovečerní hudební pohádky COCO, v pátek 10. 8. od 21 hodin v zahradě mateřské školy v Solnici. Vstupné je zdarma. Vezměte si s sebou deky na piknikové sezení. Občerstvení je zajištěno. Více informací na webových strán-kách města Solnice.

V neděli 12. 8. od 15 hodin v místní sokolovně pořádá kulturní komise Koncert dechové hudby Opočenky. Členky Svazu solnických žen a členové Klubu důchodců mají vstupné zdarma. V ostatních případech je vstupné 50,-.

Sportovní klub Solnice zve všechny své příznivce na víkendová fotbalová utkání: v sobotu 11.srpna od 18 hod nastoupí v přátelském utkání B tým mužů proti soupeři z Dobrého.
V neděli 12.srpna od 17 hod se odehraje první utkání krajské soutěže mužů v nové sezóně, solnický A tým vyzve soupeře ze Smiřic.
Občerstvení v hospodě na hřišti po celý víkend zajištěno.

Vytvořeno: 10. 8. 2018
Poslední aktualizace: 13. 8. 2018 09:58