Hlášení místního rozhlasu ze dne 17. 5. 2019

Zveme všechny milovníky pohybu na „1. skuhrovský výšlap - Pojďte s námi na Sněžku“. Závod se koná v sobotu 18. 5. Registrace proběhne od 7:00 u bývalé hospody „U Kouřimů“. Startovné pro dospělé je 100,- Kč, děti do 12 let 50,- Kč. V ceně startovného je 1 porce grilované kýty a 1 nápoj a ocenění nejlepších závodníků. Občerstvení je zajištěno nejen pro závodníky, ale i pro fanoušky a diváky. Součásti bohaté nabídky občerstvení je i grilovaná kýta.

Solnický Brouček zve ve středu 22. 5. na výlet za zvířátky do Skuhrova nad Bělou. Sraz ve Skuhrově u informačního centra v 13:45 hodin. Více informací naleznete na webových stránkách Broučka.

Kulturní komise Obce Kvasiny srdečně zve v sobotu 1. června na představení muzikálu Galileo v divadle Hybernia v Praze. Vstupné včetně dopravy je 500,- Kč za osobu. Vstupenky se prodávají na Obecním úřadu v Kvasinách. Odjezd autobusu do Prahy je naplánovaný na 8 hodinu ranní ze zastávek U soudku, U požární zbrojnice, dolní Konzum a Zámecká U kostela. Divadelní představení začíná v 18 hodin.

Vytvořeno: 17. 5. 2019
Poslední aktualizace: 20. 5. 2019 11:03