Navigace

Obsah

Hlášení místního rozhlasu ze dne 21. 6. 2019

Typ: ostatní
Srdečně zveme občany na slavnostní otevření Společenského domu v Solnici. Doprovodný program bude probíhat do neděle 23. 6. 2019.

Společnost Škoda Auto zve na ŠKODA SPORTOVNÍ DEN, který se bude konat v neděli 23. 6. od 12:00 do 18:00 hodin ve sportovní areálu FC Spartak Rychnov nad Kněžnou. Vstup zdarma bez nutnosti se registrovat.

SDH Ještětice srdečně zve na Rodinné odpoledne, které se bude konat v sobotu 29. 6. od 14 hodin na hřišti v Ještěticích. Těšit se můžete na ukázku vyprošťovací techniky SDH Solnice, na ukázku výcviku psů, ukázku hasičské, vojenské a zemědělské techniky. Děti se mohou těšit na řadu soutěží, skákací hrad a další bohatý doprovodný program. Hudba a občerstvení zajištěno.

Skupina historického šermu Selago ve spolupráci se Životem na zámku Kvasiny, o. s. srdečně zve na Půtovy zámecké slavnosti, které se budou konat v sobotu 29.6. v zámeckém areálu v Kvasinách. Bližší informace naleznete na webových stránkách skupiny historického šermu Selago: https://bitva-kvasiny.webnode.cz/.

Více informací o pořádaných akcích naleznete na https://www.solnice.cz/.

Zveme na 7. zasedání Zastupitelstva města Solnice, které se bude konat v pondělí 24. 6. od 18 hodin ve velké zasedací místností v 1. poschodí na městském úřadě v Solnici.

Praktická lékařka MUDr. Milada Juzová oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené nebude ve čtvrtek 27. 6. a v pátek 28. 6. ordinovat. Zástup je zajištěn u MUDr. Juránkové ve Skuhrově nad Bělou.


Vytvořeno: 21. 6. 2019
Poslední aktualizace: 24. 6. 2019 09:20
Autor: Jana Lišková