Navigace

Obsah

Hlášení místního rozhlasu ze dne 24. 4. 2019

Typ: ostatní
Oznamujeme občanům, že z důvodu opravy stávající kanalizace a následně i komunikace v křižovatce před objektem Společenského domu v Solnici, bude v tomto úseku ulice Družstevní v pátek 26. dubna probíhat frézování a v pondělí 29. 4. bude křižovatka zcela uzavřena z důvodu pokládky nového živičného krytu. Veškerý provoz bude odkloněn do ulice Poříčí, přístup do všech nemovitostí a firem zůstane zachován. Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Firma Kohaplant, spol. s r.o. - Váš dlouholetý prodejce ovocných dřevin bude dnes od 13,10 do 13,30 na parkovišti u kostela prodávat ovocné stromky a balené růže. Dále nabídne speciální hnojivo na podporu kořenového systému. Švestky pouze za 99 Kč. Kořeny jsou ošetřeny speciálním disperzním gelem, který chrání kořeny před vysušením.

Solnický Brouček zve všechny děti a jejich rodiče na Výlet s čarodějnicí, který se bude konat v pátek 26. 4. Čarodějná stezka s plněním různých úkolů bude zahájena odchodem z náměstí v 15,30 hodin. V cíli bude připraven oheň, na kterém si budete moci opéct donesené buřty. V případě nepříznivého počasí se akce ruší.

Ve dnech 27. a 28. 4. se na volejbalových kurtech u vlakového nádraží bude konat již 28. ročník Jarního turnaje mládeže. Akce se zúčastní děti všech mládežnických kategorií. Celý areál je nově zrekonstruovaný. Přijďte se podívat a podpořit mladé sportovce. Občerstvení je samozřejmě zajištěno.


Vytvořeno: 24. 4. 2019
Poslední aktualizace: 25. 4. 2019 14:12
Autor: Jana Lišková