Hlášení místního rozhlasu ze dne 24. 5. 2019

Místní organizace Českého rybářského svazu z.s. Solnice pořádá v neděli 26. 5. rybářské závody pro děti. Závody se konají na rybníku v zámeckém parku v Kvasinách. Všichni zájemci jsou srdečně zváni. Začátek chytání je v 7:00 hodin, ukončení cca do 12 hodin. Chytat mohou i nerybáři do 15 let v doprovodu zákonného zástupce.

Solnický Brouček zve v pondělí 27. 5. od 9:30 hodin na povídání s Vendulou Špryncovou a Michaelou Viglaskou na téma poznej kosmetiku FARMASI.

Dále oznamujeme, že od 27. 5. každé pondělí a středu v době od 8 do 11 hodin a od 13 do 17 hodin bude možné zakoupit v předprodeji - v kanceláři stavební techničky na MU, vstupenky na koncert Skupiny Slza, který se bude konat v pátek 21. 6. Cena vstupenky je 300,- Kč. V předprodeji budou také vstupenky na divadelní představení Manželský čtyřúhelník, které se bude konat v neděli 23. 6. Cena vstupenky je 220 – 250,- Kč.

Obec Skuhrov nad Bělou srdečně zve v rámci programu Divadelní léto na hradě na divadelní představení „Jak se čert naučil děkovat“. Divadelní představení se koná v neděli 26. 5. od 15:00 hodin v přírodním areálu hradu Skuhrov. Účinkuje divadelní soubor Zdobničan Vamberk. Vstupné dobrovolné.

Klub českých turistů Solnice, skupina Jirka – cyklotour Kvasiny, Městský úřad Solnice, obec Kvasiny a Ústav sociální péče Kvasiny zve všechny občany a přátele dobré pohody na 47. ročník Solnické solné stezky, která se uskuteční v sobotu 1. června. Start a prezentace na terase restaurace Kuželna od 6:45 do 9:30 hodin, cíl je u Ústavu sociální péče v Kvasinách. Více podrobností naleznete na https:// www.solnice.cz , na nástěnce Klubu českých turistů Solnice i ve Zpravodaji.

Vytvořeno: 24. 5. 2019
Poslední aktualizace: 27. 5. 2019 13:11