Hlášení místního rozhlasu ze dne 24. 6. 2019

Zveme na 7. zasedání Zastupitelstva města Solnice, které koná dnes od 18 hodin ve velké zasedací místností v 1. poschodí na městském úřadě v Solnici.

Praktická lékařka MUDr. Milada Juzová oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené nebude ve čtvrtek 27. 6. a v pátek 28. 6. ordinovat. Zástup je zajištěn u MUDr. Juránkové ve Skuhrově nad Bělou.

Oznamujeme, že od 25. 6. je zahájen předprodej vstupenek na koncert Polického symfonického orchestru s Dashou, který se bude konat 8. září ve společenském domě v Solnici. Předprodej bude probíhat každé úterý, středu a čtvrtek od 10 do 17 hodin ve společenském domě v Solnici. Cena vstupného je 350,- a 400,- Kč.

SDH Ještětice srdečně zve na Rodinné odpoledne, které se bude konat v sobotu 29. 6. od 14 hodin na hřišti v Ještěticích. Těšit se můžete na ukázku vyprošťovací techniky SDH Solnice, na ukázku výcviku psů, ukázku hasičské, vojenské a zemědělské techniky. Děti se mohou těšit na řadu soutěží, skákací hrad a další bohatý doprovodný program.

Skupina historického šermu Selago ve spolupráci se Životem na zámku Kvasiny, obč. sdružení srdečně zve na Půtovy zámecké slavnosti, které se budou konat v sobotu 29.6. v zámeckém areálu v Kvasinách. Bližší informace naleznete na webových stránkách skupiny historického šermu Selago: https://bitva-kvasiny.webnode.cz/.

Dále oznamujeme, že ZDV Mrákotín bude zítra, tj. v úterý 25. 6. 2019 v době od 13,10 hodin prodávat na náměstí v Solnici chlazená kuřata celá a porcovaná. Cena 65,-/kg.

Vytvořeno: 24. 6. 2019
Poslední aktualizace: 26. 6. 2019 08:45