Hlášení místního rozhlasu ze dne 25. 4. 2019

Oznamujeme občanům, že z důvodu opravy stávající kanalizace a následně i komunikace v křižovatce před objektem Společenského domu v Solnici, bude v tomto úseku ulice Družstevní v pátek 26. dubna probíhat frézování a v pondělí 29. 4. bude z důvodu opravy komunikace ul. Komenského (přibližně v časovém rozmezí od 7 do 12 hodin) uzavřena pro veškerou dopravu. Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Solnický Brouček zve všechny děti a jejich rodiče na Výlet s čarodějnicí, který se bude konat v pátek 26. 4. Čarodějná stezka s plněním různých úkolů bude zahájena odchodem z náměstí v 15,30 hodin. V cíli bude připraven oheň, na kterém si budete moci opéct donesené buřty. V případě nepříznivého počasí se akce ruší.

Město Solnice zve v úterý 30. 4. na tradiční pálení čarodějnic v Solnici „U Lipek“. Lampionový průvod bude vycházet v 18:00 hodin od mostu u bývalých papíren. Čeká vás podvečer plný soutěží a dobré zábavy, každá maskovaná čarodějnice dostane odměnu. Občerstvení zajišťuje SDH Solnice.

SDH Ještětice zve v neděli 28. 4. na stavění májky, které se uskuteční na hřišti v Ještěticích od 14 hodin. Dále SDH Ještětice srdečně zve v úterý 30. 4. na Pálení čarodějnic v Ještěticích. Pálení čarodějnic se bude konat na hřišti od 18 hodin. Lampionový průvod bude vycházet v 18,30 hodin od autobusové zastávky. Čeká Vás večer plný zábavy - navečer zapálení ohně a doprovodný program, po setmění ohňostroj. Hudba a občerstvení zajištěno.

Vytvořeno: 25. 4. 2019
Poslední aktualizace: 26. 4. 2019 09:41