Hlášení místního rozhlasu ze dne 29. 5. 2019

Dětská lékařka MUDr. Milena Hejnová oznamuje, že v pátek 31. 5. nebude ordinovat z důvodu školení. Zástup v akutních případech je domluven na Poliklinice U svatého Havla v Rychnově nad Kněžnou /MUDr. Linhartová, v době 7:00 až 11:00 hodin/.

Oznamujeme, že každé pondělí a středu v době od 8 do 11 hodin a od 13 do 17 hodin bude v kanceláři stavební techničky, v budově MěÚ, probíhat předprodej vstupenek na koncert Skupiny Slza, který se bude konat v pátek 21. 6. Cena vstupenky je 300,- Kč. V předprodeji bude možné zakoupit také vstupenky na divadelní představení Manželský čtyřúhelník, které se bude konat v neděli 23. 6. Cena vstupenky je 220 – 250,- Kč. Informujeme, že Klub důchodců a Spolek solnických žen přispějí svým členům na vstupenku na divadelní představení Manželský čtyřúhelník částkou 100 Kč.

Klub českých turistů Solnice, skupina Jirka – cyklotour Kvasiny, Městský úřad Solnice, obec Kvasiny a Ústav sociální péče Kvasiny zve všechny občany a přátele dobré pohody na 47. ročník Solnické solné stezky, která se uskuteční v sobotu 1. června. Start a prezentace na terase restaurace Kuželna od 6:45 do 9:30 hodin, cíl je u Ústavu sociální péče v Kvasinách. Více podrobností naleznete na https:// www.solnice.cz , na nástěnce Klubu českých turistů Solnice i ve Zpravodaji.

Informujeme občany, že provoz cyklobusů do turistických regionů bude probíhat od 1. června do 29. září a budou jezdit každou sobotu a neděli a navíc také v páteční svátek 5. července. Více informací naleznete na webových stránkách Euroregionu Glacensis.

Firma Monika Česká Třebová dnes zahajuje prodej čerstvých jahod na náměstí v Solnici. Prodej jahod bude probíhat každý den od 8 hodin ráno.

Vytvořeno: 29. 5. 2019
Poslední aktualizace: 30. 5. 2019 10:16