Hlášení místního rozhlasu ze dne 3. 12. 2018

Město Solnice zve srdečně občany v úterý 4. 12. od 18.00 hodin na náměstí v Solnici na rozsvěcení vánočního stromu, které proběhne za doprovodu vánočních koled v podání žáků MŠ a ZŠ Solnice. Děti, které si přinesou dopis s vánočním přáním, jej budou moci Ježíškovi předat prostřednictvím Ježíškovy pošty.

Kulturní komise města Solnice zve srdečně občany na Vánoční koncert duchovní hudby, který se bude konat v pátek 7. 12. od 17.00 hodin v kostele Umučení sv. Jana Křtitele v Solnici. Vystoupí smyčcový orchestr ARCH CON BRIO a dětský pěvecký soubor TERÉNNÍ BERUŠKY z Nového Města nad Metují. Vstupné na koncert je 100 Kč. Členové Klubu důchodců mají vstupné za 50 Kč a členky Spolku solnických žen mají vstup zdarma. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji na MÚ v Solnici u p. Cvejnové nebo před začátkem koncertu.

Oznamujeme, že ve středu 5. 12. v době od 8.00 do 15.00 hodin dojde k plánovanému přerušení dodávky elektřiny v některých číslech popisných v ulicích: Barvířská, Byzhradecká, Dobrušská, Družstevní, Komenského, Masarykovo náměstí, Poříčí, Rychnovská, Vašátkova. Více informací na https://www.solnice.cz/ a na úřední desce.

Vytvořeno: 3. 12. 2018
Poslední aktualizace: 5. 12. 2018 09:43