Město Solnice
městoSolnice

Hlášení místního rozhlasu ze dne 3. 7. 2024

Konzultace s energetickým koordinátorem - Dovolená v ordinaci MUDr. Juzy - Prodej pelet a briket

Dnes od 14 hodin a 30 minut do 16 hodin a 30 minut na Městském úřadu v Solnici pořádá Energetické informační centrum bezplatné konzultace ohledně Místní energetické koncepce města Solnice, výhod komunitní energetiky a energetických společenství.

Doktor Juza oznamuje, že od 8. do 21. července a od 12. do 18. srpna bude uzavřena jeho ordinace ve Zdravotním středisku v Solnici. Zástup je zajištěn u doktorky Juránkové ve Skuhrově nad Bělou.

Společnost ekoEnergia CZ nabízí pelety a brikety. Zboží je skladem a dovoz je zdarma již od jedné palety. Bližší informace najdete na informační tabuli městského úřadu, na webu www.ekomax.cz nebo na telefonu číslo 732 710 099.

Datum vložení: 3. 7. 2024 7:00
Datum poslední aktualizace: 3. 7. 2024 7:00
Autor: Dita Janečková

Plánovaná odstávka

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Zpravodajství

orlický.net