Hlášení místního rozhlasu ze dne 31. 5. 2019

Klub českých turistů Solnice, skupina Jirka – cyklotour Kvasiny, Městský úřad Solnice, obec Kvasiny a Ústav sociální péče Kvasiny zve všechny občany a přátele dobré pohody na 47. ročník Solnické solné stezky, která se uskuteční v sobotu 1. června. Start a prezentace na terase restaurace Kuželna od 6:45 do 9:30 hodin, cíl je u Ústavu sociální péče v Kvasinách. Více podrobností naleznete na https:// www.solnice.cz, na nástěnce Klubu českých turistů Solnice i ve Zpravodaji.

Solnický Brouček zve v úterý 4. 6. od 10:00 hodin na povídání s Janou Matoušovou, na téma Rodinné vztahy na dálku.

Obec Skuhrov nad Bělou srdečně zve v rámci programu Divadelní léto na hradě na divadelní představení „ HOSPODA U TŘÍ KŘÍŽŮ“. Divadelní představení se koná v neděli 2. 6. od 15:00 hodin v přírodním areálu hradu Skuhrov. Účinkuje Ochotnicko-čtenářská beseda Orlice z Potštejna. Vstupné dobrovolné.

Informujeme občany, že provoz cyklobusů do turistických regionů bude probíhat od 1. června do 29. září a budou jezdit každou sobotu a neděli a navíc také v páteční svátek 5. července. Více informací naleznete na webových stránkách Euroregionu Glacensis.

Život na zámku Kvasiny zve na prodejní výstavu obrazů MOŘE A KVĚT akad. malířky Heleny Hruškové a Heleny Slavíkové. Vernisáž se bude konat v sobotu 1. 6. od 17 hodin. Výstava bude otevřena do 4. 8. ve všední dny od 10:00 do 16:00 hodin a v neděli a ve svátek od 14:00 do 16:00.

Vytvořeno: 31. 5. 2019
Poslední aktualizace: 3. 6. 2019 09:14