Hlášení místního rozhlasu ze dne 4. 12. 2019

Srdečně zveme občany dnes od 18:00 hodin na náměstí v Solnici, kde se bude konat tradiční rozsvěcení vánočního stromu s programem dětí z MŠ a ZŠ Solnice. Zároveň bude zahájena Ježíškova pošta - schránka pro dopisy Ježíškovi, která bude umístěna na náměstí v Solnici od 4. 12. do 9.12. Děti mohou vhazovat své dopisy pro Ježíška, na které jim bude odpovězeno, proto je nezbytné uvést adresu.

Informujeme občany, že v letošním roce bude kompostárna otevřena naposledy v tomto týdnu, a to dnes a v sobotu 7. 12. v obvyklých hodinách.

Škoda Auto srdečně zve příznivce pohybu do sportovního areálu v Solnici na ADVENTNÍ BRUSLENÍ. Bližší informace a otevírací dobu naleznete na https://www.solnice.cz/.

Kultura Solnice zve srdečně občany na Adventní koncert duchovní hudby, který se bude konat v pátek 6. 12. od 18.00 hodin v kostele Umučení sv. Jana Křtitele v Solnici. Vystoupí smíšený komorní sbor X-TET z Rychnova nad Kněžnou. Vstupné na koncert je 100 Kč. Prodej vstupenek na místě před koncertem.

Kultura Solnice zve občany v pátek 13. 12. od 18 hodin do Společenského domu v Solnici na Vánoční koncert. Vystoupí: CARMINA a MLADÝ TÝNIŠŤSKÝ BIG BAND. Vstupné 150 Kč. Klub důchodců a Spolek solnických žen přispěje svým členům 100 Kč na vstupenku. Prodej vstupenek probíhá ve SD.

Obchodní zástupci firmy Souvere zvou v neděli 8. 12. od 16 hodin do malého sálu společenského domu v Solnici na Večírek zdraví a krásy. Při prezentaci budou zdarma předvedeny dva ošetřovací úkony. Dále Vás čeká překvapení, dárky a pohoštění zdarma.

Život na zámku Kvasiny srdečně zve již na 9. tradiční výstavu – BETLÉMY NA ZÁMKU. Výstava bude slavnostně zahájena v sobotu 7. 12. v 17 hodin za doprovodu kapely Crossroads v zámecké galerii Kvasiny. Výstava bude otevřena až do 2. 2. 2020 ve všední dny od 10.00 do 16.00 hodin, v neděli a ve svátek od 14 do 16 hodin.

Vytvořeno: 4. 12. 2019
Poslední aktualizace: 6. 12. 2019 08:08