Navigace

Obsah

Hlášení místního rozhlasu ze dne 8. 11. 2019

Typ: ostatní
Oznamujeme, že u prodejny Enapo bylo nalezeno dívčí kolo. Kolo je uschováno v prodejně. Prosíme majitele, aby si kolo vyzvedl.

Dále oznamujeme, že se včera ztratili dva psi – bíglové. Prosíme občany, pokud mají jakoukoliv informaci o pohybu psů, nechť kontaktují majitelku p. Jánskou na tel. čísle 604 409 156 nebo podají zprávu na MU.

V sobotu 9. 11. od 19 hodin se bude konat v Kulturním domě v Kvasinách charitativní divadelní představení slavné Moliérovy hry Lakomec v podání ZUŠ z Rychnova nad Kněžnou.
Vstupné bude dobrovolné, a po ukončení představení bude předáno děvčatům žijících v Kvasinách, které úderem blesku ztratily svoji milovanou maminku. Pokud přijdete a zaplatíte své dobrovolné vstupné - budete tak naprosto přesně vědět komu pomáháte.

Kultura Solnice zve v pátek 8. 11. od 19 hodin do Společenského domu na divadelní představení s názvem Sborovna, které sehraje divadelní soubor F. A. Šubert Dobruška. Vstupné je 100,- Kč.

Solnický Brouček zve ve středu 13. 11. od 15 hodin na narozeninovou oslavu, která se koná v Broučku u příležitosti již šestnáctých Brouččích narozenin. Připraven je bohatý program plný zábavy. Nebude chybět ani sfoukávání svíček na narozeninovém dortu a ochutnávka dobrot, které připravily maminky. Solnický Brouček tímto prosí maminky o spolupráci při zajištění narozeninového občerstvení.


Vytvořeno: 8. 11. 2019
Poslední aktualizace: 11. 11. 2019 09:10
Autor: Jana Lišková