Navigace

Obsah

Hlášení místního rozhlasu ze dne 8. 4. 2019

Typ: ostatní
Oznamujeme občanům, že z důvodu opravy stávající kanalizace a následně i komunikace v křižovatce před objektem Společenského domu v Solnici, bude v tomto úseku ulice Družstevní, v termínu od 8. do 19. dubna, omezen provoz na jednosměrný. Dále v termínu od 23. do 26. dubna bude křižovatka zcela uzavřena z důvodu pokládky nového živičného krytu. Veškerý provoz bude odkloněn do ulice Poříčí, přístup do všech nemovitostí a firem zůstane zachován. Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Oznamujeme Vám, že firma Kohaplant, spol. s r. o. - Váš dlouholetý prodejce ovocných dřevin uskuteční v úterý 9. dubna 2019 od 12,20 do 12,40 na parkovišti u kostela prodej ovocných stromků a balených růží. Dále nabídne speciální hnojivo na podporu kořenového systému. Švestky pouze za 99 Kč. Kořeny jsou ošetřeny speciálním disperzním gelem, který chrání kořeny před vysušením.

Dále oznamujeme, že ZDV Mrákotín bude zítra, tj. v úterý 9. 4. 2019 v době od 12,50 hodin prodávat na náměstí v Solnici krůty celé a porcované.

Solnický Brouček zve ve středu 10. 4. od 16,00 hodin do Broučku na povídání s paní Ivanou Haferovou o přírodní kosmetice TianDe, která je vyráběna podle tisíce let starých tradičních receptur tibetské a altajské medicíny. Přijďte si popovídat, načerpat nové informace a vyzkoušet něco nového.

Klub důchodců Solnice zve své členy i širokou veřejnost ve středu 10 4. od 15,30 hodin do budovy Základní Školy v Solnici na povídání paní Šrůtkové z cesty po Dubaji s promítáním.

SDH Solnice pořádá v sobotu 13. 4. od 8 hodin tradiční „solnický“ sběr železného šrotu. Členové SDH prosí, pokud je to jen trochu možné, aby občané suroviny určené ke svozu odkládali před své domy až v sobotu ráno před zahájením akce, aby zbytečně nedocházelo k „nevysvětlitelnému“ ztrácení darované suroviny.


Vytvořeno: 8. 4. 2019
Poslední aktualizace: 9. 4. 2019 13:07
Autor: Jana Lišková