Město Solnice
městoSolnice

Hlášení místního rozhlasu ze dne 8. 7. 2024

Prodej ovoce a zeleniny - Odstávka dodávky pitné vody - Uzavření pobočky České pošty - Prodej pelet a briket - Koncert Black Buřiňos

Dnes od 14 hodin bude prodejce na náměstí v Solnici prodávat meruňky z Moravy v ceně 55,- Kč/kg, rané brambory odrůdy Impala v ceně 15,- Kč/kg, rajčata v ceně 29,- Kč/kg, papriky bílé v ceně 39,- Kč/kg a okurky nakládačky v ceně 35,- Kč/kg.

Společnost Aqua servis upozorňuje, že z důvodu opravy poruchy na vodovodním řadu bude přerušena dodávka pitné vody ve středu 10. července v době od 8 do 13 hodin v Solnici na Masarykově náměstí čp. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10 a 294. Bližší informace jsou uvedeny na úřední desce městského úřadu a na webu města Solnice.

Česká pošta upozorňuje, že ve čtvrtek 11. července bude pobočka v Solnici z provozních důvodů uzavřena.

Společnost ekoEnergia CZ nabízí pelety a brikety. Zboží je skladem a dovoz je zdarma již od jedné palety. Bližší informace najdete na informační tabuli městského úřadu, na webu www.ekomax.cz nebo na telefonu číslo 732 710 099.

Kultura Solnice zve na koncert hudební skupiny Black Buřiňos, který se uskuteční v sobotu 13. července v 18 hodin v areálu Společenského domu v Solnici. Vstupné je 150 Kč.

Datum vložení: 8. 7. 2024 8:26
Datum poslední aktualizace: 8. 7. 2024 12:42
Autor: Dita Janečková

Plánovaná odstávka

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Zpravodajství

orlický.net