Město Solnice
městoSolnice

Hlášení místního rozhlasu ze dne 10. 4. 2019

Oznamujeme občanům, že z důvodu opravy stávající kanalizace a následně i komunikace v křižovatce před objektem Společenského domu v Solnici, bude v tomto úseku ulice Družstevní, v termínu od 8. do 19. dubna, omezen provoz na jednosměrný. Dále v termínu od 23. do 26. dubna bude křižovatka zcela uzavřena z důvodu pokládky nového živičného krytu. Veškerý provoz bude odkloněn do ulice Poříčí, přístup do všech nemovitostí a firem zůstane zachován. Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Městská knihovna Rychnov nad Kněžnou srdečně zve ve čtvrtek 11. 4. od 18 hodin do Pelclova divadla v Rychnově nad Kněžnou na vyprávění Mgr. Aleny Naimanové nazvané V sedmdesáti do Santiaga de Compostela.

SDH Solnice pořádá v sobotu 13. 4. od 8 hodin tradiční „solnický“ sběr železného šrotu. Členové SDH prosí, pokud je to jen trochu možné, aby občané suroviny určené ke svozu odkládali před své domy až v sobotu ráno před zahájením akce, aby zbytečně nedocházelo k „nevysvětlitelnému“ ztrácení darované suroviny.

Datum vložení: 10. 4. 2019 9:12
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2019 9:13

Plánovaná odstávka

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Zpravodajství

orlický.net