Město Solnice

- Odstávka dodávky elektřiny
- Šansonárium a Čiperkové
- Výroba vánočních přání v Broučku

Restaurace Kuželna Solnice pro vás připravuje Svatomartinskou husu a další dobroty na sobotu 13.11. Vše na objednávku na tel. č. 777149229. Prodej se uskuteční v sobotu od 10 hodin z terasy restaurace Kuželna.

Upozorňujeme, že ČEZ Distribuce, a.s. provede odstávku dodávky elektrické energie v pondělí 15.11. od 8 do 11:30 hodin v Brocné, Ještěticích a v Solnici. Přesná čísla popisná domů a parcelní čísla pozemků, kde bude odstávka probíhat, jsou uvedena na webu města Solnice nebo na webové adrese www.cezdistribuce.cz.

Kultura Solnice vás zve do Společenského domu v Solnici. V sobotu 13. listopadu od 19 hodin uvádí Šansonárium - písňový kuplet s texty Miloně Čepelky, v klavírní impresi Patrika Ulricha zpívá Bára Šampalíková. Členové Klubu důchodců Solnice dostanou na toto hudební představení příspěvek. V neděli 21. listopadu v 15 hodin pořádáme písničkové vystoupení populární dětské kapely Čiperkové s názvem Hou hou hou, jsme tu s novou šou.

Solnický Brouček pořádá 15., 16., 18., a 19. listopadu, vždy od 9 hodin, Tvořivý týden na téma Výroba vánočních přání. Přijďte si vyrobit hezké přání pomocí raznic a razítek a strávit příjemné dopoledne v Broučku.

Datum vložení: 12. 11. 2021 9:38
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2021 10:13
Autor: Petra Karkošová

Plánovaná odstávka

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Zpravodajství

orlický.net